Polski English
 

 

O nas

Firma Systemy Pomiarowe ELGAMA Sp. z o.o. działa na rynku dostawców urządzeń i systemów do pomiaru energii elektrycznej począwszy od 2004r.

Od lat tworzymy i wdrażamy rozwiązania w zakresie urządzeń do pomiaru energii elektrycznej i systemów zdalnego odczytu AMR i zaawansowanych systemów pomiarowych AMI, dostosowując rozwiązania do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nadrzędnym celem firmy Systemy Pomiarowe ELGAMA jest zwiększanie konkurencyjności i efektywności obsługiwanych przez nas przedsiębiorstw. Sukcesywnie wspieramy klientów, udoskonalając systemy do pomiaru i zarządzania energią elektryczną nastawione na generowanie zysków i wymierne oszczędności. Zajmujemy się sprzedażą, obsługą i wdrożeniami kompleksowych rozwiązań w zakresie systemów SMART METERING.
Nasze dziesięcioletnie doświadczenie oraz doskonale wykształcona i fachowa kadra, której umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty, pozwala na realizację nawet największych wdrożeń począwszy od infrastruktury pomiarowej, teleinformatycznej do zintegrowanych systemów AMI. Nigdy nie baliśmy się podejmowania trudnych wyzwań, takich jak największy w Polsce projekt zawansowanych systemów pomiarowych AMI dla ENERGA-OPERATOR S.A.
Uzyskaliśmy Certyfikat Innowacyjności, który jest potwierdzeniem naszego zaangażowania i zrozumienia potrzeb klientów w zakresie urządzeń do pomiaru energii elektrycznej i systemów SMART METERING.

Informacje o spółce:

NIP 8842522281; PL8842522281, REGON 891545169, KRS 000221688

Sad Rejonowy we Wrocławiu dla Wrocławia Fabrycznej IX Wydział Gospodarczy

 

 

 
Stan Twojego zamówienia
Zobacz także

  Powrót

   ©2005-2012 ELGAMA Systemy Pomiarowe  
Designed by Aktinet